מדמיון למציאות

יש בנו את הכוח לייצר את המציאות שאנו רוצים, בעזרת מיקוד ואימון כוח המחשבה אנחנו מסוגלים להתחבר לתת מודע, ולהגיע להגשמה

סדנת און ליין לבניית מטרות ויעדים - מדמיון למציאות – בתכלס!


עכשיו זה הרגע להיערך ולהיות מוכנים עם המטרות ליום המחר, אם אתם רוצים להיות מדויקים ומוכנים, הסדנה הזו כאן בשבילכם.

מחקרים רבים מוכיחים שברגע שאנחנו מדייקים מטרה, קובעים יעד ורואים תמונה, המוח האנושי פועל להשגתם, בסדנה נגדיר את המטרות והפעולות שניתנות לעשייה כדי להשיג את שהצבנו.

נדרש אומץ להסתכל פנימה, חשיבה כדי להגיד מה אנחנו באמת רוצים וכוח כדי להתחבר לאמת הפנימית שלנו.

שלושה מפגשים ממוקדים מלאים בידע, עשייה והתבוננות פנימה.

מזמינה אתכם להסתכל לחלומות בעיניים ולקבל כלים להגשמה- בתכלס!

מה הסדנה כוללת:

שלושה מפגשים, כל מפגש כשעה וחצי, אבל ליתר בטחון תפנו קצת יותר...

ציוד דרוש: מוטיבציה ואומץ.

וגם...מחשב, דפים, עט, טושים, מדפסת ומגזינים (לא חובה).

מה נעשה בתכלס: נתחיל בחידוד החוזקות והערכים. נדייק ונבחן את כל מה שאנחנו רוצים לזמן לעצמנו, נכתוב את היעדים והמטרות, נקבל כלים להגשמה ועשייה, ניצור תמונות חזון, נדבר גם על התחום האישי/ המקצועי. הכלים והחומרים יישארו אתכם לתמיד!

מה אתם מקבלים: המפגשים יערכו בזום ויהיו מוקלטים, תפתח קבוצת פייסבוק סגורה והתכנים ישמרו בה, בקבוצה נשתף, נחלוק, נתייעץ. אהיה זמינה עבורכם גם בין המפגשים למיקוד ודיוק התהליך. יינתנו תרגילים בין המפגשים ותידרש מכם פניות למחשבה.

כמות משתתפים : 3-8

עלות:

540 ש"ח לכל המפגשים!!

קצת עלי,

הי, אני הילה אנקור

נשואה באושר, אמא לשלושה ילדים מדהימים.

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום,

מרצה, מאמנת אישית להגשמה, מדריכת סדנאות לוח חזון ומנחת קבוצות, יזמית נדלן בארה"ב.

במשך 15 שנה ביצעתי מגוון תפקידים מובילים בעולם המכירות בחברה בינלאומית גדולה. התשוקה להגיע ליעדים ולמספרים הנחשקים היתה הדבר הראשון שאיתו הייתי קמה בבוקר והאחרון איתו הולכת לישון. לאורך השנים הבנתי שהתכנון, הרשימות, המיקוד והנחישות עזרו לי להגיע ליעד ואף לעבור אותו. הדרך שבה ניקיתי את רעשי הרקע מסביב וההתמודדות הכמעט יומיומית עם ה"לא" לימדו אותי לומר תודה גם על הצלחות קטנות שבדרך מה שגרם למוטיבציה ולכוח הנחישות רק לגדול. השילוב של לוח החזון עם רשימת יעדים ומטרות מדויקת עוזרים לי להצליח ולהגשים את עצמי, עשרות נציגי מכירות השתמשו בכלים שפיתחתי, חקרתי והעצמתי ויחד הגענו להישגים מרהיבים. 

משתתפים רבים מסדנאות לוחות החזון משתפים בעוצמה של הכלי שבעזרתו אני מובילה אנשים להגשמה. 

מתאמנים שעברו איתי תהליכים משתפים בשינוי, בכוחות ובעוצמות שגילו שטמונים בתוכם.

עכשיו, יותר מתמיד אני מבינה את הכוח שיש בי, כמנהלת מכירות מנוסה, שיודעת איך להתמודד עם משברים ואיך לבנות את הדרך כדי להגיע ליעד שהצבנו לעצמנו. כמאמנת אישית ומנחת קבוצות שמובילה אנשים לשינוי והעצמה בחיים. המשבר האישי שעברתי בדרך רק העצים ודייק יותר הייעוד האמיתי שלי.

בזכות השילוב של העולמות, אני בטוחה שיד ביד נוכל לבנות את המטרות והיעדים האישיים ויותר מזה, להגשים ולהצליח להשיג אותם הרבה יותר מהר ממה שדמיינת.

מדמיון למציאות- עבורך זה לא יהיה קלישאה.

לקוחות משתפות

יפעת טל - הילה היקרה, רוצה להודות לך על קורס מעולה "מחזון למציאות". הקורס עוצמתי, נתן לי מוטיבציה והבנה מה החלומות שלי. מבחינתי, עצם הכנת הלוח הוא התחלה של מציאות חדשה. מודה לך על זמינות והקשבה בכל עת, על האכפתיות והעזרה  למצוא את הדרך שבה אממש את החזון שלי. זכיתי להכיר אותך ❣️

נורית ברקוביץ - הילה תודה רבה על קורס מעורר השראה, הצלחת למקד אותי!! חייבת לציין שהקורס היה בנוי בצורה מאוד מעניינת ועם הרבה תוכן ותובנות שילוו אותי גם בחיים האישיים וגם המקצועיים.

- פנסיונרית בת 77 - "הי, עדין לא נרגעתי מכל הטוב שקבלתי. מעכלת את דברים החדשים והטובים שקיבלתי ממך".